Spędź na tej stronie co najmniej 5 minut i przekonaj się dlaczego i z jakiej okazji warto wybrać Mix-Foto-Prezent...

Niezwykły Prezent na Waszą Rocznicę

Prezent dla Chłopaka, dla Dziewczyny, dla Rodziców, dla Niej, dla Niego, Prezent na Walentynki, na Dzień Chłopaka, Prezent - podziękowanie, romantyczny unikalny prezent ...

Płatności

Przelej pieniądze na rachunek bankowy

Aby zrealizować płatność należy dokonać przelewu środków w odpowiedniej, ustalonej wcześniej wysokości na rachunek bankowy ZOLTAN firmy. Poniżej znajdują się wszystkie niezbędne dane potrzebne do dokonania prawidłowego przelewu.

Dane odbiorcy przelewu:

“ZOLTAN firma” Łukasz Mormol
Miłoszyce, ul.Polna 8
55-230 Jelcz-Laskowice

BRE Bank WBE/Łódź
48 1140 2004 0000 3602 4210 0535

Tytułem:
MixFotoPrezent.com (Tu wpisz swój EMail)

Wydrukuj Blankiet Wpłaty i zapłać na Poczcie

Realizację przelewu można zlecić również w placówkach Poczty Polskiej, w Agencjach Bankowych, w Punktach przyjmowania opłat, i.t.d. W tym celu pomocny może okazać się poniższy generator blankietów wpłaty. Nie musisz wypełniać blankietów ręcznie. Wypełnij formularz, wydrukuj blankiet, wytnij go, pójdź i zapłać.

Przejdź do Generatora Blankietów Wpłat

Zapłać Kartą Kredytową lub z konta PayPal

Jeśli posiadasz kartę kredytowa albo chcesz zapłacić za pomocą swojego konta w PayPal kliknij w poniższy przycisk. Przed przystąpieniem do płatności musisz znać ostateczną kwotę zamówienia. Wybierz najbardziej zbliżoną kwotę z rozwijanej listy. Do transakcji doliczana jest 5 zł opłata za obsługę tej formy płatności dlatego ceny w ostatecznej płatności są powiększone o 5 zł.

Jeśli Twoja płatność jest większa lub znacząco różna od zawartych na dalszej stronie możliwości poproś E-Mailem o przesłanie indywidualnego “żądania zapłaty za pomocą usługi PayPal / Karta Kredytowa)

Przejdź do Płatności Kartą Kredytową / Płatności PayPal

Przejdź do góry strony