Spędź na tej stronie co najmniej 5 minut i przekonaj się dlaczego i z jakiej okazji warto wybrać Mix-Foto-Prezent...

Niezwykły Prezent na Waszą Rocznicę

Prezent dla Chłopaka, dla Dziewczyny, dla Rodziców, dla Niej, dla Niego, Prezent na Walentynki, na Dzień Chłopaka, Prezent - podziękowanie, romantyczny unikalny prezent ...

FAQ

F.A.Q. – frequently asked question
czyli Najczęściej Zadawane Pytania

1. Na kiedy otrzymam kompozycję MixFotoPrezent ?

Kompozycja odsyłana jest zwykle na drugi/trzeci dzień roboczy (pn-pt) od momentu podesłania fotek. Oczywiście zdjęcia muszą do mnie dotrzeć bo sam fakt ich wysłania nie zawsze wiąże się z faktem ich otrzymania. Warto więc zapytać czy fotki doszły … (GG, tel.)

2. Kompozycja podoba mi się. Kiedy otrzymam zamówiony plik wysokiej rozdzielczości ?

Po zaksięgowaniu bądź wiarygodnym potwierdzeniu wpłaty. Przelewy z obcego banku do BRE BANKU (mBanku) księgowane są w następnym roboczym dniu bądź tego samego dnia jeśli przelew został wysłany rano. Przelewy z mBanku są traktowane jako wewnętrzne i dochodzą w czasie rzeczywistym. Przelewy dokonywane na Pocztach bądź w Agencjach Opłat dochodzą zwykle po 2,3 dniach od momentu wpłaty. Przelew można potwierdzić przesyłając np. wygenerowany elektronicznie dokument potwierdzający wpłatę bądź przesyłając skan / zdjęcie potwierdzenia wpłaty.

3. Kompozycja podoba mi się. Kiedy otrzymam odbitkę ?

Po zaksięgowaniu przelewu bądź wiarygodnym potwierdzeniu odbitka trafia do realizacji (do profesjonalnego foto laboratorium). Proces jej wydruku może potrwać tak około 2-5 dni, następnie odbitka wysyłana jest priorytetem (przesyłka jest dobrze zabezpieczona). Czas dostawy zależny jest od szybkości pracowników Poczty Polskiej. Priorytet powinien zostać dostarczony następnego dnia od wysłania ale szczegółowy czas dostawy określa regulamin Poczty. Można przyspieszyć proces realizacji i wysyłki odbitki dopłacając 15 zł do szybszej realizacji odbitki i Kuriera. Wówczas czas dostawy powinien zamknąć się w 48 godzinach od momentu zlecenia odbitki do realizacji.

4. Czy mogę otrzymać odbitkę “za pobraniem” płacąc u listonosza ?

Nie. Nie ma takiej możliwości. Odbitki realizowane i wysyłane są przez zewnętrzną firmę outsourcingową.

5. Mieszkam za granicą, czy mogę zamówić MixFotoPrezent ?

Tak – oczywiście. Oferta MixFotoPrezent skierowana jest do wszystkich ludzi mających dostęp do Internetu. Wówczas można zamówić plik do wywołania we własnym zakresie i odbitkę zrealizować w miejscu w którym się przebywa.

6. Czy mogę zamówić odbitkę poza granice Polski ?

Nie. Wysyłkę już zrealizowanych odbitkek można zamówić tylko w granicach Polski.

Przejdź do góry strony